Tovys

OFICIÁLNÍ AUTORIZOVANÝ PRODEJCE ZNAČKY GARMIN

O ZNAČCE

Gary Burrell a Min Kao v roce 1989 založily firmu zaměřující se na výrobu navigačních přístrojů vysoké kvality. Značku složili spojením svých jmen - Garmin. Na počátku Gary Burrell pracoval jako inženýr ve společnosti King Radio, která vyráběla vysílačky do letadel (mimo jiné i do Boeingů). Tato společnost se později spojila s Alied Corporation. Vystudoval elektrotechniku ​​na Wichita State University a magisterský titul na Rensselaer Polytechnic Institute. Byl ženatý a měl tři děti. Gary Burrell najal Min Kaoa v roce 1983 do již bývalé pobočky firmy King Radio, aktuálně to byla firma nesoucí název Allied´s King, která vyráběla navigace pro armádu již s GPS. Min H. Kao se narodil v roce 1949 v malém městečku Chushang na Tchaj-wanu. Po studiích pracoval v NASA a Armádě Spojenách států. Za zmínku stojí i to, že pan Kao vedl tým, který  certifikoval první navigační systém GPS pro letectvo.
Gary Burrell opustil Allied´s King v roce 1989. GPS ještě nebyly úplně dotažené do konce a detaily pro 100% byly upravovány za pomoci raketoplánu Chalenger. A v květnu 1989 bylo vše dáno do provozu. Gary Burrell a Min Kao se shodli, že GPS je budoucnost a že by mělo smysl se tomuto odvětví věnovat. Sám pan Burrell nechtěl společnost zakládat a když už, tak jedině s Min Kaoem. Tak tedy učinili, oba dva se v tomto shodli. Původní název firmy byl ProNav, ale tento název začala používat konkurence a tak změnili logo firmy na Garmin. Svoji produkci započali s dvanácti inženýry a ve své kanceláři měli malý stolek s dvěmi židelmi.
Dnes se Garmin zabývá výrobou téměř všech zařízení, která v sobě nese GPS. Garmin má své vývojové centrum a stále vyvíjí nové a nové věci a technologie ve směru navigací a GPS. Produkty Garmin v podobě navigačních zařízení umožní nasměrovat piloty v mlze, zabránit turistům ztratit se v neznámém terénu a nebo také pomocí chytré elektroniky ukázat nespavcům, jak sledovat jejich spánek (hloubku, délku atd.). Garmin se věnuje prakticky všem odvětvím, takže nabízí navigační systémy jak do turistických navigátorů, tak do lodí, automobilů i letadel. Nyní Garmin vyrábí i chytrou elektroniku v podobě náramkových hodinek, kde můžete vedle GPS najít i funkce propojení s telefonem, užitečné fitness funkce a mnohé jiné (GPS pro cyklistiku, golfové hodinky s mapami golfových hřišť celého světa, hodinky jako trenér atd.).
Gary Burrell byl významným dárcem indické Creek Community Church v Olathe v Kansasu.

> Zobrazit více

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

Garmin - 010-02805-00

Instinct® 2X Solar - Graphite

DETAIL

Garmin - 010-02805-05

Instinct® 2X Solar - Moss

DETAIL

Garmin - 010-02805-02

Instinct® 2X Solar - Tactical Edition - Coyote Tan

DETAIL

Garmin - 010-02805-03

Instinct® 2X Solar - Tactical Edition -Black

DETAIL

Garmin - 010-02804-30

Epix™ Pro (Gen 2) Sapphire Edition Premium Bundle | Carbon Gray DLC Titanium / Chestnut Leather Band | 51 mm + Voucher TOPO Czech maps

DETAIL

Garmin - 010-02804-01

epix™ Pro (Gen 2) – Sapphire Edition | 51 mm Carbon Gray DLC Titanium / Black Band + Voucher TOPO Czech maps

DETAIL

Garmin - 010-02778-30

Fēnix® 7X PRO Sapphire Solar / Grey DLC Titanium / Grey DLC Titanium Band + Voucher TOPO Czech maps

DETAIL

Garmin - 010-02778-11

Fēnix® 7X PRO Sapphire Solar Edition Carbon Gray DLC Titanium / Black Band + Voucher TOPO Czech maps

DETAIL

Garmin - 010-02777-30

Fēnix® 7 PRO Sapphire Solar Edition / Titan / Leather Brown Band and Silicone Band + Voucher TOPO Czech maps

DETAIL

Garmin - 010-02803-30

Epix™ Pro (Gen 2) Sapphire Edition Premium Bundle / Carbon Gray DLC Titanium / Black Leather Band / 47 mm + Voucher TOPO Czech maps

DETAIL

Garmin - 010-02803-21

Epix™ Pro (Gen 2) Sapphire edition / Titanium / Whitestone Band / 47 mm + Voucher TOPO Czech maps

DETAIL

Garmin - 010-02863-30

Black/Slate grey - Forerunner 165 - Music

DETAIL

11.07.2024Ladislav Jaňour

 • Ochota,vstřícnost,odbornost.
 • nic

Super obchod ,kde nic není problém.

08.07.2024

  • nic

  Maximální spokojenost, vstřícnost a ochota.

  20.06.2024

   • nic

   Slušné jednání, rychlost

   19.06.2024

   • rychlost
   • spolehlivost
   • rychlost
   • spolehlivost

   18.06.2024

    • nic

    Vše perfektní , jsme moc spokojení.

    16.06.2024

     • nic

     100%komunikace s obchodem

     16.06.2024

      • nic

      Velmi rychlá dodávka

      14.06.2024

       • nic

       Skvělá a rychlá komunikace, zodpovězení dotazů, doručení objednaného zboží během jednoho dne !

       14.06.2024

        • nic

        Bez problémů

        13.06.2024

         • nic

         Jsem velmi spokojen, v obchodě jsem kupoval balíček s hodinkami a dvěma náhradními pásky, obchod mi vyšel vstříc a po rychlé domluvě mi jeden pásek z akčního balíčku vyměnil za jiný podle mé volby. Zboží bylo za skvělou cenu a předáno zásilkové službě v den objednávky a dorazilo poctivě zabalené.

         stars

         Všechna hodnocení

         Zobrazit

         TovysOFICIÁLNÍ AUTORIZOVANÝ PRODEJCE ZNAČKY  GARMIN

         Vítáme Vás na stránkách specializovaných na značku Garmin. Tyto stránky se věnují komplexně hodinkám Garmin - najdete zde historii značky, podrobné popisky ke každým hodinkám a možnost si hodinky zakoupit. Na každé hodinky Vám jako autorizovaní prodejci značky vedení na stránkách mateřské firmy Garmin dáme nadstandardní služby v podobě záručního a pozáručního servisu (výměny řemínků, aplikace ochranných skel, výměny poutek u řemínků atd.). Na českém trhu s hodinkami jsme již od roku 1996 a jsme vyučeni v oboru hodinář a zlatník.

         Spolupracujeme se značkovým servisem této značky, takže každá případná oprava Vašich hodinek bude mít vždy tu nejlepší možnou péči - to se týká také například výměn originálních řemínků a náramků. Též aplikaci krycích skel děláme s co největší pečlivostí, aby prakticky nebylo poznat, že na originál skle je sklíčko ochranné. Z ochranných sklíček si lze vybrat jak křemíková, tak fóliová.

         Prestiž této značky bude ozdobou Vašeho zápěstí a kvalita podložená dlouholetou historií je zárukou spokojeného užívání. Sortiment značky Garmin je natolik obsáhlý, že pokud sympatizujete s touto značkou, zcela určitě se zde najde model, který budete s radostí nosit po celou dobu životnosti hodinek.